اکباتان توسعه صنعت یار،مجری پروژه های تاسیسات برق صنعتی


نیرو رسانی صنعت یار، انجام امور حرفه ای برق در کرج و تهران از قبیل مونتاژ بانک خازن ، تجهیز پست زمینی ، اجرای کابلکشی فشار ضعیف ، تست چاه ارت ، روشنایی کارخانجات ،
نصب ترانس ۲۰kv – نصب و تعمیر ترانسفورماتور

فعالیت این گروه از طراحی ، ساخت ، مونتاژ و نصب تابلو های برق قدرت ، فرمان، خازن در پروژه های مختلف آغاز گردیده است . بر حسب نیاز مشتریان و متقاضیان از سال ۱۳۷۷ در زمینه طراحی ، تجهیز و مونتاژ پستهای زمینی و نصب و راه اندازی ترانسفورماتورهای قدرت در مسیر اهداف معیین سعود کرده و در سال ۱۳۷۹ در عرصه اجرای پروژه های خطوط فشار متوسط و فشار ضعیف ، حضور در مناقصات دولتی را شروع نموده است. در دهه ۹۰ با بروز رسانی گروه در زمینه اتوماسیون توانست موفقیت های چشمگیری در این صنعت بدست آورد.

سوابق کاری در زمینه برق

گروه فنی و مهندسی نیرو رسانی صنعت یار  با بیش از ۲۰ سال تجربه با توکل به خدا وند یکتا و به پشتوانه تلاش و با هدف خدمت به صنعت برق کشور و دستیابی به عضویت در سکو های نخستین پیمانکاران برترصنعت برق ، بصورت غیر رسمی از کارگاه کوچکی در خیابان لاله زار تهران شروع بکار نموده و در سال ۱۳۷۹ رسما در قالب ثبت شرکت به فعالیت و گسترش خدمات اجرایی گروه ادامه داده است .

بیش از ۲۰ سال تجربه

  • تلفن : ۰۲۶۳۲۲۰۸۶۵۳
  •  همراه : 09121233109 ( علیرضا افشار )
  •  

ارتباط با ما