خدمات پس از فروش ایران ترانسفو در تهران و کرج

خدمات پس از فروش ایران ترانسفو در تهران و کرج

خدمات پس از فروش ایران ترانسفو در تهران و کرج


شرکت ایران ترانسفو

شرکت بازرگانی ایران ترانسفو یکی از شرکت های گروه صنعتی ایران ترانسفو می باشد که خدمات پس از فروش آن باعث جذب مشتریان شده است. این شرکت، تولید کننده ترانسفورماتورهای برق می باشد و یکی از بزرگ ترین و معروف ترین شرکت های بازرگانی برای تولید محصولات برقی است. خدمات پس از فروش ایران ترانسفو با ارائه انواع خدمات توانسته محبوبیت ویژه ای را در بین مردم به خود اختصاص دهد.

از طرفی این شرکت فروشنده محصولات زیر می باشد:

  • ترانسفورماتور توزیع روغن
  • ترانسفورماتور خشک رزینی
  • ترانسفورماتور ویژه صنایع
  • ترانسفورماتور قدرت
  • تجهیزات مربوط به ترانسفورماتور

 

 

ترانسفورماتور توزیع روغن
در ترانسفورماتورهای توزیع روغن، دمای محیط تغییر می کند و بار ترانسفورماتور در زمان بهره برداری را نیز تغییر می دهد و باعث تغییر دمای ترانسفورماتور و حجم روغن آن می شود. کنسرواتور به عنوان منبع انبساط با روغن درون ترانسفورماتور در ارتباط است و این ارتباط به واسطه لوله های عبور روغن می باشد. کنسرواتور، روغن ترانسفورماتور را منبسط یا منقبض می کند و با این کار حجم روغن را کم یا زیاد می کند.

روغن ترانسفورماتور با محیط اطراف در ارتباط است و با دارا بودن محفظه سیلیکاژل که خاصیت رطوبت گیری دارد، از ورود رطوبت به روغن جلوگیری می کند. سایر خدمات پس از فروش ایران ترانسفو را می توانید از طریق سایت اکباتان صنعت مشاهده نمایید.

ترانسفورماتورهای توزیع روغن می توانند از اجزای دیگری پشتیبانی کنند و این موضوع بستگی به نظر خریدار دارد. این ترانسفورماتور از اجزای زیر می تواند کمک بگیرد:

  • دیگر ترانسفورماتورهای جریان
  • ترمومترهای سیم پیچی
  • جعبه کابل
  • انواع بوشینگ

 

 

 

ترانسفورماتور توزیع برق در کرج

 

ترانسفورماتور خشک رزینی

این نوع ترانسفورماتور برخلاف نوع قبلی به روغن و عایق الکتریکی نیازی ندارد و به دلیل نداشتن روغن، خطراتی مانند آلودگی، احتراق و آتش سوزی در آن کاهش می یابد. با کاهش خطر آتش سوزی، نیاز به تجهیزات اطفاء حریق نیز کاهش می یابد و سلامت مردم نیز در خطر نمی افتد؛ در نتیجه برای مکان های درون شهری و سر پوشیده از این نوع ترانسفورماتور استفاده می شود. اکباتان صنعت با ارائه خدمات پس از فروش ایران ترانسفو
در ترانسفورماتورهای خشک رزینی از عایق های سیلیکونی استفاده می شود که جایگزینی برای بوشینگ سرامیکی هستند. از دیگر مزایای این ترانسفورماتور این است که به دلیل عدم وجود سرامیک بوشینگ، امکان نشت بخار حاصل از روغن از بین می رود.
نصب این ترانسفورماتورها آسان است و فقط به تجهیزاتی مانند کابل و خنک کننده ها نیاز دارد و از تجهیزاتی مانند تانک، سطح روغن، ترمومتر و آلارم گاز استفاده نخواهد شد.
از دیگر مزایای ترانسفورماتور خشک رزینی، کاهش هدر رفت الکتریکی است. این مزیت ترانسفورماتور باعث حداکثر بهره برداری و انتقال نیرو می شود که یکی از بزرگ ترین مزیت ها در عصر امروزه محسوب می شود. این ترانسفورماتورها بر خلاف ترانسفورماتورهای روغنی نیازی به مراقبت و نگهداری ندارند و تخلیه آن ها کم و ناچیز است. صدای کمی تولید می کنند و گزینه مناسبی برای مناطق مسکونی و مکان هایی مانند مراکز تجاری، بیمارستان ها، فرودگاه ها، مترو، فروشگاه ها‌ و … محسوب می شوند. شرکت اکباتان صنعت، خدمات پس از فروش ایران ترانسفو را برای ترانسفورماتورهای خشک رزینی نیز ارائه می دهد.
ترانسفورماتور خشک رزین همان طور که از نامش پیدا است از رزین مایع تشکیل می شود که پس از قرار گیری در کوره به حالت جامد تغییر می یابد و مقاومت زیادی از خود نشان می دهد.

 

 

مطلب مرتبط :

مشاوره برق صنعتی

 

 

خدمات پس از فروش ایران ترانسفو


شرکت خدمات پس از فروش محصولات ایران ترانسفو با هدف پشتیبانی از سرویس های ارائه شده به خریداران ترانسفورماتورهای مختلف، تاسیس گردید. این شرکت، خدمات پس از فروش را برای همه محصولات خود ارائه می دهد و در سال 1383 تاسیس شده است. شرکت های بازرگانی ایران ترانسفو، ایران ترانسفوری و ترانسفورماتور سازی کوشکن، سرمایه گذاری این شرکت را انجام داده اند که شرکت هایی معتبر و معروف می باشند.

پرسنل این شرکت کاملا متخصص و مجرب هستند و با تمام توان خود پاسخگوی خواسته های مشتریان می باشند. فعالیت شرکت در محدوده نصب، راه اندازی، تعمیر، نگهداری و خدمات پس از فروش تمامی محصولات ایران ترانسفو می باشد. اگر شما هم از این قطعات تهیه کرده اید و به دنبال راه اندازی و نصب آن ها هستید با شماره های 09127069588 و 0262208653 تماس بگیرید، پرسنل ما همیشه آماده خدمت رسانی به شما هستند.
معروفیت شرکت خدمات پس از فروش ایران ترانسفو به حدی سریع پیش رفت که یکی از شرکت های بزرگ آلمانی به همکاری با آن ها تمایل نشان داد و 15 درصد از سهام آن ها را خرید.

نمایندگی های این شرکت در شهرهای تهران، اصفهان، یزد، کرج، کرمان، آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، اردبیل، ایلام، بوشهر، چهارمحال و بختیاری، خراسان رضوی، خراسان شمالی، خوزستان، زنجان، سمنان، سیستان و بلوچستان، فارس، قزوین، کرمانشاه، کهگلویه و بویر احمد، کردستان، گلستان، گیلان، لرستان، مازندران، مرکزی، همدان و هرمزگان قرار دارند و شما با یک تماس می توانید از خدمات آن ها بهره مند شوید.

 

 

 

خدمات پس از فروش ایران ترانسفو در کرج

شرکت توان سازان جوان، دفتر: کرج، رجایی شهر، خیابان داریوش، نبش قائم 1، پلاک 17، طبقه دوم، واحد 3، کد پستی 3146743866
انبار: کرج، جاده قدیم کرج هشتگرد، بعد از چهار باغ، شهرک اقدسیه، سرو به سمت راست، ضلع جنوب غربی، میدان اول، شماره تماس 34208135
شرکت تابش تابلو، دفتر و انبار: کرج، کمال شهر، شهرک صنعتی بهارستان، خیابان گلستان پنجم، پلاک 86، کد پستی 31، شماره تماس 34760627

برای کسب اطلاعات لازم در مورد خدمات پس از فروش ایران ترانسفو در کرج با شماره های ذکر شده تماس بگیرید یا به آدرس های گفته شده مراجعه کنید.

 

سخن پایانی


شرکت ایران ترانسفو جزو بزرگ ترین شرکت های تولید کننده انواع ترانسفورماتورها اعم از ترانسفورماتور توزیع برق، ترانسفورماتور خشک رزینی، ترانسفورماتور ویژه صنایع و ترانسفورماتور قدرت می باشد.
ترانسفورماتور توزیع روغن باعث تغییر دمای محیط، بار، دما و حجم روغن می شود و از اجزای مختلفی تشکیل شده است که هر یک مسئولیتی به عهده دارند و در مجموع باعث کار کردن ترانسفورماتور می شوند. این ترانسفورماتورها همچنین می توانند به دیگر اجزا متصل شوند تا محدوده فعالیت آن ها گسترش یابد.
ترانسفورماتور خشک رزینی از رزین ساخته شده است و این نوع ترانسفورماتور جزو ایمن ترین ترانسفورماتورها محسوب می شود و خطراتی که دیگر ترانسفورماتورها دارند را ندارد. همچنین به دلیل کم خطر بودن در مناطق مسکونی به کار برده می شوند.
شرکت ایران ترانسفو در شهرهای مختلف نمایندگی دارد و خدمات پس از فروش آن شامل نصب، راه اندازی و تعمیر محصولات ایران ترانسفو می باشد. خدمات پس از فروش ایران ترانسفو در شهرهای تهران و کرج به فعالیت می پردازد. اگر شما هم از محصولات ایران ترانسفو تهیه کرده اید و نیاز به خدمات پس از فروش آن دارید با شماره های ذکر شده تماس بگیرید.‌ مهندس افشار پاسخگوی همه سوالات شما می باشد.

صنعت یار – مجری انحصاری خدمات پس از فروش ایران ترانسفو
با ما تماس بگیرید
09121233109

 

 

 

 

 

دیدگاه خود را برای ما ارسال کنید